Yetkili Kanada Göçmenlik
& Vize Başvuru Merkezi
kanada iş imkanları
Biz Sizi Arayalım
 
 
 

Quebec Yatırımcı

Quebec Eyaleti Yatırımcı İş Göçmenliği


Kanada göçmenliğinin Quebec Eyaleti Yatırımcı kategorisi, kalifiye göçmen yatırımcılara onaylanmış bir mali araç yoluyla risksiz 800,000 Kanada doları değerinde yatırım yaparak Kanada göçmenlik (Kalıcı Oturma İzni) Vizesi almalarına olanak sağlamak için hazırlanmıştır. 

Hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenin


*ÖNEMLİ NOT: En üst zirveye ulaşılmıştır. Hiçbir yeni Quebec Eyaleti Göçmen Yatırımcı başvurusu 31 Mart 2013 tarihine kadar kabul edilmeyecektir.

Tüm Quebec Yatırımcılarının kabul edilmeden önce aşağıdaki koşulları yerine getirmeleri beklenmektedir:

 

Koşullar

İstenilen Varış yeri

Quebec Eyaleti

Minimum Net Varlık

Eşi ya da nikâhsız eşi refakatinde olmak üzere, kendisinin veya eşi ya da nikâhsız eşinin yardımıyla yasal olarak minimum 1.6 milyon Kanada doları değerinde net varlık elde etmek.

İşletme ve/ya Yönetim Deneyimi

Adayın başvurusunun teslim edilmesinden önce beş yıllık bir süre boyunca minimum  iki yıllık iş deneyimine (planlama, insani, fiziksel ve ve mali kaynak denetim ve kontrolü) sahip olmak. Başvuru sahiplerinin aynı zamanda bu iş deneyimini bir işletmede (tarım, ticari veya sanayi YA DA hükümet veya uluslararası işletme) ve tam zamanlı bir iş pozisyonu olarak belirlenen bir pozisyonda elde etmiş olması gerekmektedir   

Yatırım

Onaylanmış bir finansal aracı kurumu yoluyla (bu yatırıma finansman sağlama Kanada mali kuruluşlarıyla* mevcuttur)

Diğer

Tıbbi muayene ve güvenlik geçmişi kontrolü

 

 

Bu program kapsamında yatırımınızı yaparken, aşağıdaki iki seçeneği seçebilirsiniz:

·         Kendi fonlarınızın 800,000 Kanada doları değerinde yatırımı : Yatırım koşulunu karşılamak için, Quebec Hükümetiyle kendi fonlarınızın 800,000 Kanada doları değerinde hükümet garantili bir yatırımını yapmayı seçebilirsiniz. Bu fonlar beş yıllığına hükümette tutulmaktadır, size %0 faizli olarak geri dönecektir YA DA

 

·         *Finansman ücretinin ödenmesi: 800,000 Kanada doları yatırmak yerine, hükümet garantili bir finansman kuruluşuna bir kez finansman ücreti ödemeyi seçebilirsiniz. Finansman kuruluşu sizin adınıza hükümetle 800,000 Kanada doları değerinde yatırım yapacaktır.

Quebec Eyaleti hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.


Quebec Eyaleti Yatırımcı İş Göçmenliği hakkında daha fazla bilgi edinmek veya hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenmek amacıyla ücretsiz değerlendirme formu almak için Bize ulaşın.