Yetkili Kanada Göçmenlik
& Vize Başvuru Merkezi
kanada iş imkanları
Biz Sizi Arayalım
 
 
 

Federal Yatırımcı

Yatırımcı Kategorisinde Kanada İş Göçmenliği

 

Kanada Vatandaşlık ve Göçmenlik Bakanlığı, Kanada’ya iş göçü yapmak için sermayesi, ticari zekası ve/ya gerçekten yönetim becerisi olan insanları kendi ülkesine çekmek ve Kanada’da ekonomik gelişme ve istihdamı teşvik etmek amacıyla Göçmenlik Yatırımcı Programını başlatmıştır.

1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Federal Göçmen Yatırımcı kapsamında yapılan maksimum 700 başvuru 30 Haziran 2012 tarihinden önce işleme alınmak için incelenecektir.  

 

*NOT: En üst zirveye ulaşılmıştır. Hiçbir yeni Federal Göçmen Yatırımcı başvurusu yeni bildiriye kadar kabul edilmeyecektir.
Bir Göçmen Yatırımcı olarak, siz ve en yakın aile bireyleriniz Federal Program kapsamında (Quebec Eyaleti hariç Kanada’da herhangi bir yerde ikamet etmek isteyen başvuru adayları) beş yıllığına 800,000 Kanada doları değerinde yatırım yaparak Kanada Göçmenlik (Kalıcı Oturma İzni) Vizesi alabilirler. Program Hükümet garantili olup herhangi bir faiz olmadan 800,000 Kanada doları değerindeki yatırımınız beş yılın sonunda geri ödenecektir.